Men Fleece Thicken Touch Screen Gloves For Cycling Texting (Color: Grey)

9,26 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Description:Gender:MenFunctions:Touch Screen, WindproofMaterial: Fleece+CottomStyle: SportSeason: Spring, Autumn,WinterOccasion: Skiing, Cycling, Climbing,TextingColor: Blue, Black, Navy, Grey, Coffee,Black+WhiteDetail In Size:  One Size (Good Elastic)                               Package Included:1 * Pair of GlovesMore Detail:NavyGreyBlack+WhiteCoffeeBlackBlue Disclaimer : About Size:Size may be 2cm/1 inch inaccuracy due to hand measure.These measurements are meant as a guide to help you select the correct size. Please take your own measurements and choose your size accordingly.we cannot accept responsibility for incorrect purchases.   About Color:The precise color of the items may vary depending on the specific monitor,the settings and the lighting conditions.The items colors depicted should only be used as an approximate guide .

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Men Fleece Thicken Touch Screen Gloves For Cycling Texting (Color: Grey)" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

GamesDeal
Paradox Store
Ericdress
LovelyWholesale
Peggybuy
Simple-dress
Sunsky
Lightake
Whatwears
Fairy Season
GearVita
Beautifulhalo