5L Waterproof Bag Camping Rafting Storage Dry Bag Swimming Bag Lightweight Diving Floating Bag (Color: Rose)

8,65 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Specifications: Material Polyester + PVC Waterproof Rate IP65 Capacity 5L Color Rose red, dark blue, light blue, orange, green Size 30 x 40cm / 12 x 15.7inch Occasion Camping, hiking, boating, swimming, rafting, floating, travel and etc. Weight 222g Features:Made of waterproof material, and sealing using convolution type design to ensure maximum waterproof effect.Can be compressed, convenient to carry.Allow you to organize all kinds of items, to maximize storage space.Can put the purse, mobile phone, cameras and other digital product.Adjustable back strap, easy to reseal, keep your valuable perishable items safe around water.Package Included:1 x Waterproof dry bag1 x Back straps

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "5L Waterproof Bag Camping Rafting Storage Dry Bag Swimming Bag Lightweight Diving Floating Bag (Color: Rose)" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

GrandBazaarist
Udemy
GamesDeal
Paradox Store
Ericdress
LovelyWholesale
Peggybuy
Simple-dress
Sunsky
Lightake
Whatwears
Fairy Season