SUNLU® SL-300 3D Printing Pen Printer 3rd Generation Crafting Modeling Art For Children (Color: White, Plug: EU plug)

48 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Features:The filament is for 3D printing pen used to melt plastic at a high temperature    Used to draw 3D objects from the paper to real life   Specifications:     Brand: SUNLUPen model: SL-300    Pen Size: 180L 24W 24H mm     Input: 100/250V 2A    Output: DC 12V 2A 24W    Filament: ABS PLA    Filament diameter: 1.75mm    Filament quantity: 5M / bag     Filament Color Randomly deliveryTemperature: ABS 180°, PLA 165°Pen color: White, Black, Blue, Green (Optional)Plug: US plug, EU plug, UK plug (Optional)Note: Please look carefully the instruction, different filament should use different temperature, otherwise it will easy to block the nozzle.If unfortunately, the nozzle is blocked, please use the following method to take out the filament:https://youtu.be/aeol_Xr7m7wPackage includes:1 x 3D printer pen1 x Power adapter1 x Pen holder2 x Filament1 x Instruction

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "SUNLU® SL-300 3D Printing Pen Printer 3rd Generation Crafting Modeling Art For Children (Color: White, Plug: EU plug)" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

KnowFashionStyle
GrandBazaarist
Udemy
GamesDeal
Paradox Store
Ericdress
LovelyWholesale
Peggybuy
Simple-dress
Sunsky
Lightake
Whatwears