AHD DVR 2 Kanal CCTV AHD DVR POMIACAM DVR 1080 P Video Kaydedici 5MP AHD Kamera Uzaktan Kumanda ile destek CVBS AHD HDMI

AHD DVR 2 Kanal CCTV AHD DVR POMIACAM DVR 1080 P Video Kaydedici 5MP AHD Kamera Uzaktan Kumanda ile destek CVBS AHD HDMI
$78İndirim: 25%
$59

ürün siparişi sınırlı

BAŞKA BİR MAĞAZADAN SATIN ALIN

  Açıklama ve özellikleri

  AHD DVR 2 Kanal CCTV AHD DVR POMIACAM DVR 1080 P Video Kaydedici 5MP AHD Kamera Uzaktan Kumanda ile destek CVBS AHD HDMI online mağazada "Aliexpress" ucuz. Fiyat $59 indirimli 25%. Diğer öneriler de geçerlidir.

  Teslim

  Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

  Yorumlar

  Satın almadan önce tavsiye "" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

  Bir yorum ekle

  Güncelleme: 23.09.2020

  Ayrıca tavsiye

  Diğer öneriler

  Benzer çevrimiçi mağazalar

  LovelyWholesale
  Peggybuy
  Simple-dress
  Sunsky
  Lightake
  Whatwears
  Fairy Season
  GearVita
  Beautifulhalo
  Glasseslit
  Ivrose
  Firsat