Ramada Plaza By Wyndham Istanbul City Center Şişli’de 2 Kişilik Konaklama ve Kahvaltı Seçenekleri Tatilbudur

618 TLİndirim: 50%
309 TL
  • Üretici: Tatilbudur
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Çatı Katında Yüzme Havuzu Bulunan Ramada Plaza İstanbul City Centerın , Dekorasyon Anlayışı Size Bir Yandan Evinizin Sıcaklığını Hissettirirken, Diğer Yandan Odalar Ve Tüm Otel Alanları Yüksek Teknolojik İmkanlar Sağlayan Ürünler İle Donatıldığı İçin Mükemmel Bir Konaklama Yapacaksınız...

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Ramada Plaza By Wyndham Istanbul City Center Şişli’de 2 Kişilik Konaklama ve Kahvaltı Seçenekleri" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 21.09.2020

Ayrıca tavsiye

Diğer öneriler

Benzer çevrimiçi mağazalar

TekniStore
Rosegal
Joyshoetique
Cesdeals
Cafago
Berrylook
PriceElf
Dresslily
PatPat
Skip Hop
KnowFashionStyle
GrandBazaarist