Ağva Sunset Otel’de Şehir veya Deniz Manzaralı Balkonlu Odalarda Kahvaltı Dahil 2 Kişilik Konaklama Seçenekleri

280 TLİndirim: 29%
199 TL
  • Üretici: Ağva Sunset Otel
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Ağva Sunset Otel, Karadenize Bakan Gerçek Bir Gizlenme Yeri Veya Gotik Bölgede İlham Veren Ağvanın Sahil Boyunca Uzanan Yakuplu Caddesi Üzerinde Bulunan, Her Odası Ses Geçirmeyen Ve Özenle Dekore Edilerek Konuklarına Keyifli Bir Tatil Hizmeti Sunan Sunset Otel Her Mevsim İlk Adresiniz Olacak

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Ağva Sunset Otel’de Şehir veya Deniz Manzaralı Balkonlu Odalarda Kahvaltı Dahil 2 Kişilik Konaklama Seçenekleri" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 21.09.2020

Ayrıca tavsiye

Diğer öneriler

Benzer çevrimiçi mağazalar

Peggybuy
Simple-dress
Sunsky
Lightake
Whatwears
Fairy Season
GearVita
Beautifulhalo
Glasseslit
Aliexpress
Ivrose
ChicMe