Europa Universalis IV: Art of War Collection Steam Key GLOBAL

51 TL
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Paradox Development Studios ups the stakes with the latest and third expansion from Europa Universalis IV – The Art of War. Centered on the 30 Years War and bubbling political instability between church and state, this expansion features improved gameplay mechanics that’s puts warfare at the forefront of your quest for domination and triumph. Improved naval combat and full army control means the course of victory rests solely on your shoulders. Will you choose to triumph alone or rely on the combat strengths of your allies? Your decision will decide if your empire lasts through the ages. 

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Europa Universalis IV: Art of War Collection Steam Key GLOBAL" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 23.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

TVCMALL
GearBest
DX
MiniInTheBox
Lightinthebox
Milanoo
Tidebuy
Geekbuying
Alibaba
The Luxury Closet
Zaful
Boutiquefeel