The Gallery - Episode 1: Call of the Starseed VR Steam Gift GLOBAL

777 TL
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

A strange message left by your mischievous twin sister, Elsie, will draw you into a mysterious journey filled with bizarre characters, a sinister presence and awe inspiring adventure. Along the way, you will be assisted by a helpful yet unhinged Professor who may harbor ulterior motives of his own. Your search for Elsie will lead you to a cosmic machine that wields incredible power and it will test your will against the forces of a shadowy figure who resides within it. 

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "The Gallery - Episode 1: Call of the Starseed VR Steam Gift GLOBAL" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 23.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Aliexpress
Ivrose
Firsat
ChicMe
Glasseslit
Beautifulhalo
The Luxury Closet
Zaful
GearVita
Dresslily
Fairy Season
Alibaba