Euro Truck Simulator 2 - Vive la France! (PC) - Steam Gift - GLOBAL

143 TL
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Vive la France ! is a large map expansion add-on for Euro Truck Simulator 2. Make your way through broad boulevards of industrial cities and narrow streets of rural hamlets. Enjoy French outdoors with its diverse looks and disparate vegetation from north to south. Discover famous landmarks, deliver to expansive industrial areas, navigate complex intersections and interchanges, enjoy visually unique roundabouts inspired by real locations. Transport a variety of new cargo to service new local French companies as well as connecting the region to the rest of Europe.

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Euro Truck Simulator 2 - Vive la France! (PC) - Steam Gift - GLOBAL" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 23.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Cafago
Berrylook
PriceElf
Dresslily
PatPat
Skip Hop
KnowFashionStyle
GrandBazaarist
Udemy
GamesDeal
Paradox Store
Ericdress