Offworld Trading Company Steam Gift GLOBAL

257 TL
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Offworld Trading Company is a real-time strategy game in which money, not firepower, is the player's weapon. Players lead their developing companies in cutthroat economic warfare against other companies looking to become the dominant economic power on Mars. Loosely inspired by such classics as M.U.L.E., Offworld Trading Company forces players to make tough choices on what resources to acquire, what goods to build and sell, how to interact with the planet's thriving underworld, and when and what stocks to acquire. Players compete against up to seven other AI- or player-controlled companies. The game is won when one player ultimately acquires all the shares of their competitors, thereby wresting control of the entire planet’s economy.

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Offworld Trading Company Steam Gift GLOBAL" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 23.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

The Luxury Closet
Zaful
Boutiquefeel
ChicMe
Ivrose
Cigabuy
TekniStore
Rosegal
Joyshoetique
Cesdeals
Cafago
Berrylook