Cladun Returns: This Is Sengoku! Steam PC Key GLOBAL

180 TL
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Set in Japan’s Sengoku Era, you wake up in the mysterious land of Arcanus Cella where the souls of the dead gather as they await reincarnation. However, some souls have unfinished business that needs to be settled before they can reincarnate. As the player, you will assist these souls by traveling to real-world locations in feudal Japan and fighting your way through dangerous dungeons filled with monsters and traps.

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Cladun Returns: This Is Sengoku! Steam PC Key GLOBAL" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 29.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Zaful
Boutiquefeel
ChicMe
Ivrose
Cigabuy
TekniStore
Rosegal
Joyshoetique
Cesdeals
Cafago
Berrylook
PriceElf