Persian Nights: Sands of Wonders Steam Key GLOBAL

17,47 TL
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Ominous clouds are gathering over Persia. The good natured king Badiya is mortally ill and the demonic Grand Vizier Zaved holds his subjects in an iron grip, bringing the country to the edge of ruin. To make matters worse, a shadowy disease has appeared out of nowhere, spreading across the land. A young and talented apothecary Tara decides to find the cause of this plague and prevent it from spreading further. A quest full of puzzles and challenges awaits, one that will lead her to the far reaches of kingdom and even beyond it. Luckily for her, Tara won't be alone in this endeavour. She will be assisted by a mysterious acrobat and swordsman Darius, as well as goofy but kind-hearted geenie Minu. Will the 3 daredevils succeed in finding the source of an ancient evil and stop the impending doom? Join the quest and lead Tara to victory.

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Persian Nights: Sands of Wonders Steam Key GLOBAL" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 23.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Milanoo
Tidebuy
Geekbuying
Alibaba
The Luxury Closet
Zaful
Boutiquefeel
ChicMe
Ivrose
Cigabuy
TekniStore
Rosegal