FreeHolder (PC) - Steam Key - GLOBAL

13,53 TL
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

You and two comrades are escaped slaves who while fleeing Roman territory, stumble across a recently-raided farm, and although almost everything of value has been taken a small amount of wheat, a few tools and a couple silver denari might allow you to eke out a stealthy existence on the fringe of Roman lands. Unfortunately, you agree to run the farm together just as the Roman census-taker is knocking on the small home's door. 

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "FreeHolder (PC) - Steam Key - GLOBAL" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 23.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

GearBest
DX
MiniInTheBox
Lightinthebox
Milanoo
Tidebuy
Geekbuying
Alibaba
The Luxury Closet
Zaful
Boutiquefeel
ChicMe