RECYCLE Steam Key GLOBAL

119 TL
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

In every city in the world, they are the unsung heroes of the road - garbage men and their high-powered garbage trucks. They provide the efficient collection and processing of a wide variety of waste and guarantee that our cities don’t drown in garbage. In “RECYCLE: Garbage Truck Simulator” you drive impressively realistic garbage trucks through a lively city while taking on a range of management tasks as you head your own waste management enterprise. Hire the right staff, expand your fleet, plan efficient pickup routes, purchase landfill licenses, take out loans and efficiently steer your garbage disposal convoy through the entire city! Do you have what it takes to become a trash tycoon?

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "RECYCLE Steam Key GLOBAL" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 23.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Aliexpress
Ivrose
Firsat
ChicMe
Glasseslit
Beautifulhalo
The Luxury Closet
Zaful
GearVita
Dresslily
Fairy Season
Alibaba