Youtubers Life Steam Gift GLOBAL

213 TL
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Youtubers Life is the ultimate life simulation/tycoon videogame in which you can effortfully become the world’s greatest video blogger in history by editing videos, expanding the amount of fans and turning yourself into a wealthy fellow. Create your character —customize it as you wish, there are thousands of hillarous combinations— and start making your first broadcasts in the cozy room at your parents’ where you have grown up since you were little. Record gameplay sessions, buy new and classic consoles, keep an eye on daily tasks, and socialize yourself to increase your popularity while you have to deal with fans, friends, family and time management! 

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Youtubers Life Steam Gift GLOBAL" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 15.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Alibaba
The Luxury Closet
Zaful
Boutiquefeel
ChicMe
Ivrose
Cigabuy
TekniStore
Rosegal
Joyshoetique
Cesdeals
Cafago